One-Touch otočné uzávěry a aretační čepy, IMAO upínky a upínací prvky | OctopusTools.com
Drag to Browse

 

 

 

Obrábění je pro
ty, kteří umějí
přijímat výzvy.


Pro fungování všech funkcí eshopu je potřeba ve Vašem prohlížeči povolit javascript!
 
Pro fungování všech funkcí eshopu je potřeba povolit cookies!
  Nastavení cookies proveďte zde  
 
Pro fungování všech funkcí eshopu je potřeba ve Vašem prohlížeči zakázat funkci Do Not Track (Nesledovat)!
 

Úspora poloviny času na výměnu!

 
Úspora poloviny času potřebného pro výměnu a upínání přípravků!
Úspora poloviny času na výměnu upínacího přípravku! Použití otočných uzávěrů IMAO, Kipp, Marek Industrial
Společnost Toyokawa Engineering vyrábí testovací zařízení pro automobilové díly a na upínacích přípravcích používá otočné upínací uzávěry na čtvrt otáčky od firmy IMAO. Testovací upínací přípravek navrhli podle požadavku zákazníka tak, aby byl schopen upnout několik obrobků najednou.
 
Při každé změně obrobku je potřeba upínací přípravek nastavit. Zákazník od Toyokawa požadoval, aby výměna obrobku, kterou provádí dvakrát denně, byla rychlá. Toyokawa se proto rozhodla použít rychlé otočné upínací čepy na čtvrt otáčky, které zkracují upínací čas, protože k upnutí dojde pouhým otočením knoflíku o 90°
 
Na původním testovacím zařízení zákazník k upnutí používal upínky a šrouby a výměna obrobku trvala déle než minutu. Při použití otočných čepů na čtvrt otáčky se doba potřebná pro upnutí zkrátila na pouhých 30 sekund.
 
Toyokawa jako výrobce standardních strojních prvků vysoce oceňuje rychlost a jednoduché používání upínacích prvků IMAO, jejich širokou nabídku a rychlou dostupnost. Čtvrtotáčkové upínací uzávěry budou určitě používat i v budoucnosti.